Pohár s motivem listů
sklo čiré, vrstvené mléčným a kobaltovým, kruhová, zabrušovaná patka, protáhlé tělo s odbroušeným dekorem svislých listů, zlaceno, Čechy, 3. čtvrtina 19. století, výška 16 cm (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Pohár s motivem listů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |